Пејачка го масирала лицето со вибратор: Жал ми е што немав повеќе секс во младоста,вели таа.

1 септември, 2020
Toni-Brekston

Тони Брекстон (52) неодамна ги шокираше сите обожаватели кога ја спомна масажата со вибратори што често ја практикува како најдобар метод за одржување на младешки изглед.

Тогаш таа истакна дека го користи уредот 18+ исклучиво за лице, а сега откри и дека жали што повеќе не се забавувала и имала повеќе секс во својата младост.

“Жалам што немав повеќе секс кога бев помлада. Требаше да пијам повеќе. Требаше да се забавувам и да пушам повеќе. Мислам дека моето верско воспитување ме спречи да направам многу работи што ми требаа. Такви работи  се веќе несоодветни. Тоа се прави во дваесеттите и триесеттите години, а во четириесеттите години тогаш заработувате доволно за да платите сами за терапијата “, рече таа.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris