Пејачката конечно призна: „Имав афера со две девојки“

19 август, 20200
profimedia-0468572867

Иако е доста млада, зад нејзините 27 години Мајли Сајрус има успешна долга музичка кариера и еден неуспешен брак. Но, тоа не е сè со што пејачката може да се „пофали“ затоа што неодамна призна дека имала афера со жени пред неколку години, што таа, воопшто не ја крие, многу ужива, пишува „The Sun“.

Иако беше посреќна од кога и да било во врската со Коди Симпсон, како што и самата рече, таа неодамна објави дека раскинале. И покрај многуте врски и разновидните авантури што претежно биле со мажи, има неколку девојки кои го освоиле срцето на популарната пејачка. Таа ја криеше својата сексуалност некое време, но признавајќи дека е пансексуална, што значи дека може да биде и со мажи и со жени, „товарот ѝ падна од срцето“.

Ако се верува во гласините за странските медиуми, нејзиниот љубовен живот особено го обележаа две девојки – 31-годишната Кајтлин Картер, веќе позната по нејзините љубовни авантури, 28-годишната манекенка Кара Делевиње. За жал за неа, ниту една девојка не останала во нејзиниот живот долго, па затоа повторно почнала да бара удобност во рацете на мажите.

View this post on Instagram

Hoppy Easter bunnnnniesss 🐰

A post shared by Miley Cyrus (@mileycyrus) on

Долги години сметаше дека нејзината посветеност кон жените се должи на фактот дека мажите ја третираа лошо во текот на нејзиниот живот, но неодамна таа сподели видео со своите следбеници на социјалните медиуми во кое зборуваше за тоа. „Ако мислите дека мора да бидете хомосексуалец затоа што сметате дека сите момци се идиоти, верувајте ми дека не мора да биде така. Има некој кој е добар за вас и ќе го најдете ако продолжите да барате “, ги утеши обожавателите кои не можеа да се„пронајдат“ како неа.

По „кршењето на мразот“ со популарната манекенка Кара во 2013 година, се шпекулира дека Сајрус била во многу повеќе хомосексуални врски отколку што самата признава. Сепак, се чини дека таа ќе продолжи да ја бара својата среќа затоа што од неодамна повторно е „соло“.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris