ПЕЈАЧКАТА МЕДИТИРА НА ПЛАЖА СО ПРИЈАТЕЛКАТА: Сите го приметија заводливиот стајлинг на Лопез

17 август, 20200
Annotation 2020-08-16 232007

Краткиот топ го откри стомакот и стомачните

Џенифер Лопез ги воодушеви сите со својот изглед на 51 година.

Пејачката со својата пријателка била на плажа, каде се сликале , медитирале и шетале, а Џенифер за тоа време носела краток бел топ.

Многу луѓе се зачудени како пеачката сеуште изгледа феноменално, па дури и кога ја сликаат папараци, а посебно фановите се воодушевени од нејзиниот стегнат стомак. Кога ја напуштила плажата, таа ја ставила заштитната маска.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi