ПИЈАНИ ИМАЛЕ С*КС НА ЈАВНО МЕСТО, ПА БИЛЕ ПРИВЕДЕНИ! Кога полицаецот видел што прават во неговиот автомобил, се онесвестил

19 август, 20200
Annotation 2020-08-19 164339

Полицијата на Флорида објави необичен инцидент, секс на две лица приведени на задното седиште на полициски автомобил …

Не е невообичаено полицијата да приведе некого за секс на јавно место затоа што тие „го нарушуваат јавниот ред“, но досега не сме слушнале ниту една двојка да има секс, бидејќи полицијата ги уапсила на задното седиште на полицискиот автомобил.

Шериф во округот Насау, Флорида (САД) пријавил ваков случај, помеѓу 31-годишниот Арон Томас и 35-годишната Меган Монданаро.

Тој најпрво ги забележал како возат мотоцикли без светла ноќе, скоро предизвикувајќи сообраќајна несреќа.

Тој ги запрел и кога му се причинило дека се „под дејство“ (мирисаче на алкохол и имале крвави очи), тој решил да ги донесе во станицата и ги сместил во полицискиот автомобил.

Приведените не очајувале на задното седиште на полицискиот автомобил, туку веднаш се соблекле и се препуштиле на страстите.

Сфаќајќи што се случува, шерифот ја отворил вратата и го повлекол голиот Томас од автомобилот, но тој му се тргнал и избегал.

Бил фатен малку подоцна како се крие зад локална слаткарница.

Кражбата е додадена и на делата што ги сторил, затоа што избегал со полициски лисици на рацете.

И Томас и Монданарова се познати во полицијата долго време за кршење на законот и пократки затворски казни. Сега тие би можеле да станат познати на глобално ниво.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi