Плејбој зајачица која речиси НИШТО не и остава на имагинацијата

22 август, 20200
playboy

Канаѓанката Клои Тера, инфлуенсерка и актерка која живее во Калифорнија, ги покажа своите секси облини додека позираше покрај базенот на луксузна куќа во Малибу.

Едно од нејзините најголеми достигнувања излезе од тортата на забавата „Плејбој“ во 2012 година, а Хју Хефнер беше во публиката.

Таа беше прогласена за Плејбој зајачица на годината, и заврши неколку пати на насловната страница на ова популарно списание.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi