ПО СМРТТА НА КИРК – ПРИСТИГНА И НАЈГОЛЕМАТА РАДОСТ! Мајкл Даглас пресреќен поради ПРИНОВАТА во семејството (ФОТО)

24 декември, 2020
272243_profimedia0478527672_ff

Декември е месец на славење во семејството Даглас!

Не само што синот на Мајкл, Камерон Даглас го слави својот роденден во декември, туку и ќерката на Камерон, Луа Изи, а сега пристигна и најмладиот член на семејството, Рајдер Даглас!

Најстариот син на Мајкл има уште едно дете со неговата партнерка Вивиен. Не е тајна дека Вивиен и нивното семејство се факторот што го стабилизираа Камерон Даглас по многу години бурен живот.

Тој помина осум години во затвор поради дрога, па дури и помина две години во самица.

За својот живот пишуваше во книгата наречена „Долгиот пат кон дома“:

Мајкл Даглас има три деца, а поради доаѓањето на внукот на Рајдер е пресреќен, па објави фотографија од семејството и напиша дека е „горд дено“! Да потсетиме, во февруари годинава, таткото на Мајкл, легендарниот Кирк Даглас, го напушти Светот.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber