Погледнете како изгледа сопругата на Вељко Ражнатовиќ само две недели по породувањето

18 јуни, 20200
sddefault

Откако вчера Вељко Ражнатовиќ го направи вториот тест и резултатот покажа дека е негативен на Коронавирусот, тој веднаш отиде кај неговата драга Богдана, која престојуваше во Тител со нивниот наследник Жељко.

Имено, Вељко објави видео со Богдана, додека возеа на дожд и имаше кал по целата облека и лицето.

Двајцата покажаа колку се среќни што повторно се заедно, а сопругата на Вељко, Богдана, блескаше само две недели по породувањето.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris