Погледнете како ќе изгледа тимот на актуелниот шампион на Европа, Вардар (ФОТО)

12 август, 2020
naslovna

РК Вардар има слични амбиции како и изминатите години, но сега со еден поинаков тим, нова сопственичка структура, и тренер кој добро го знае квалитетот на тимот.

Стевче Алушовски доби засилувања по мерка, никој не треба да го отпише Вардар, тоа се покажа во минатото, ова е составот со кој црвено-црните ќе атакуваат на добри резултати во новата сезона, прв тест е турнирот во Струга.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris