Поранешниот „жив Кен“ на строга диета: Јаде само салати и загрижува со неговиот НОВ изглед…

26 август, 2020
pjimage-2020-08-25t113435-655

Бразилецот Родриго Алвес (37) комплетно го промени животот. Неговото име сега е Џесика и повеќе не е „човечки Кен“, туку Барби. Повеќе не ја крие радоста дека конечно е жена. Но, неговите следбеници не се толку одушевени во врска со трансформацијата.

Неговиот профил на Инстаграм е полн со провокативни фотографии, на кои се прикажани неговите нови атрибути – бујни вештачки гради и задникот. Иако многу негови следбеници пишуваат дека тој претерал и дека резултатот од операциите не изгледа добро, Родриго не се замара со тоа.

Тој е многу активен на социјалните мрежи и голем дел од приватниот живот го споделува со следбениците. Неодамна се пофали дека е на одмор во Турција. Сместен е во хотел со пет вездички, каде што една ноќ чини околу 1.500 куни.

Тој објави фотографија од вечерата за да се пофали дека внимава на линијата.

– Салата и вода за вечера. Диетата започна – напиша Родриго, но многумина беа загрижени за неговиот изглед.

– Што е со брадата? – го запрашаа неговите придружници, додека други заклучија дека станува збор за завој, иако Родриго не кажа дали повторно правел операција на брадата. Сепак, тој се пофали дека ги посетил лекарите во Турција затоа што ја поправал, како што рече, „холивудска насмевка“.

escort - Korsan taksi