Потполно природна: Ќерката на Здравко Чолиќ во се*си костим за капење направи хаос, ја молат да не го прави ова (ФОТО)

30 август, 2020
zeljko 2

Убавата ќерка на Здравко Чолиќ, Уна Чолиќ, продолжува да предизвикува внимание во јавноста со својот изглед и витко тело, а сега објавила фотографија на својот Инстаграм со што предизвикала лавина коментари.

Имено, ќерката на Чола позирала во црн едноделен костим за капење, со што веднаш следеле коментари.

– Убава си, само немој да потклекнеш на модерниот тренд и да почнеш да се пумпаш со силикони хијалуронини и да бидеш слаба како трска. Преубава си Унче и остани природна – се само некои од коментарите.

View this post on Instagram

🦀

A post shared by Una 🦋 Čolić (@unacolic) on

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris