Принцот Хари пијан паднал во грмушка!

30 август, 2020
вилиа

Секој ден, јавноста е побогата за нови информации од животот на британското кралско семејство, а најновите обвинувања што се појавија во странските медиуми се дека 35-годишниот принц Хари паднал во грмушките целосно пијан откако излегол со својот брат, 38-годишниот принц Вилијам.

Имено, на една од последните заеднички и независни собири, Војводата од Сасекс и Војводата од Кембриџ решија да се релаксираат во блискиот паб, а иницијативата за излегување ја презеде Хари кој според добро упатените извори, тој ден бил малку вознемирен па го замолил својот брат да излезат и да се забавуваат.

Двајцата посетиле неколку пабови, а кога се упатиле кон дома, Вилијам сфатил дека Хари е толку пијан што не може сам да оди. Тој му помогна да излезе на воздух и кога го седна на малата ограда со надеж дека ќе биде подобро, Хари се преврте и падна во грмушките.

Сведоците на инцидентот велат дека било толку смешно за Вилијам што едвај успеал да го извлече од грмушките. Еден од минувачите, наводно, снимил сè, но тогаш Вилијам го замолил да ја избрише снимката, што го сторил.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris