Потврдено! Најпознатата старлета на Балканот стои ќе застане пред олтар!

15 август, 20200
ava

Старлетата Ава Карабатиќ сподели со своите следбеници на Инстаграм дека се смирила со своето поранешно момче, извесен Али кој живее на релација Истанбул – Бејрут.

Старлетата откри дека наскоро ќе застане на лудиот камен:

-Повторно сум во среќна врска со мојот поранешен дечко, ни требаше некое време да сфатиме колку навистина се сакаме. Свадба наскоро – напиша Ава со нивната заедничка фотографија на споменатата социјална мрежа, а честитките во коментарите доаѓаат од сите страни.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi