ПОВТОРНО ЗАЕДНО! Дара Бубамара покажа како ужива со млад богат човек: Повеќе не го крие од очите на јавноста (ФОТО)

30 септември, 2020
дара

Иако упорно се обидуваше да го сокрие приватниот живот и своето ново момче, Дари Бубамари не успеа во тоа, па тамошните медиуми брзо сфатија кој и го украл срцето на пејачката.

Тој е убав, млад бизнисмен, кој на социјалните мрежи се претставува како Тони. Дара и Тони поминаа незаборавно лето на Малдивите, а потоа почнаа да кружат гласини дека раскинале.

Како и да е, пејачката покажа дека љубовта цвета и денес, на својот Инстаграм профил, кога објави кратко видео од автомобилот, на кое го обележа и своето младо момче.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris