Претседателот не ги вади очите од сопругата: Брижит Макрон (67) ја покажа фигурата во костум за капење! (ФОТО)

31 август, 2020
цџз

Иако се обидоа да се сокријат од љубопитните фанови , не можеа да ги пропуштат оние кои ги фотографираа на бродот во костуми за капење. Секогаш префинетата сопруга на првиот човек на Франција не ја пропушта можноста да остави впечаток на плажа, за што успешно успеа да избере елегантен костим за капење на кој нема датум на истекување. Претседателот не ги тргна очите од сопругата и мораше да бара освежување на џет ски.

Претседателската двојка Емануел и Брижит Макрон деновиве уживаат во убавините на островот на југот на Франција, каде папараците ги снимија во издание што не сме го виделе досега.

Брижит Макрон е позната по својот префинет вкус и беспрекорен стил на облекување, па дури и на плажа не ја пропушта можноста да го изрази својот стил и да изгледа најдобро. Сопругата на францускиот претседател избра темносин едноделен костим за капење со минималистички дизајн кој го открива грбот и визуелно ја разредува фигурата.

Дека претседателската двојка ужива во своите одмори со полни бели дробови, најдобро потврдува фактот дека тие не симнуваат насмевка од лицето цело време.

Емануел и Брижит Макрон се запознале кога тој имал 15 години, а таа 39. Денес првата дама беше негова професорка, но и покрај големата возрасна разлика, ништо не можеше да застане на патот на нивната љубов.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris