Претворете ги обичните предмети од домаќинството во секси реквизити за жешки игри!

18 август, 2020
311f1b08b537cf132c39ffac6aab4f4a051ecc31_articlemain

Претворете го сексот во целосно ново, поинакво, забавно и незаборавно искуство …

1. Ледена коцка и врел чај. Нека легне на грб, а вие ќе се погрижите за неговото уживање. Ставете коцка мраз надолу по грбот и потоа движете се по истата линија со вашиот жежок јазик. Користете го истиот трик за време на оралниот секс и полудете го.

2. Лажица. Оставете обична лажица во замрзнувач некое време, а потоа искористете ја за да си играте си партнерот. Вие „шарате“ по неговото тело – усните, вратот, брадавиците, гениталиите … ќе постигнете уште подобар ефект ако му ги затворите очите. Така, тој нема да знае каде да го очекува следниот допир и трнење што ќе го запали целосно …

3. Ѓердан бисери. Или, всушност, било каков бисерен ѓердан. Нежно превртете го над стомакот, бутовите и препоните. Или завиткајте го околу пенисот и нежно повлекувајте го горе-долу …

4. Чистач за прашина во пердув. Измијте го и искористете го за да го скокоткате по телото. Ако сакате да играте дополнително, облечете се во стил на француска слугинка и направете стриптиз што ќе го памети долго време.

5. Пеперминт. Ако користите екстра силни бонбони од пеперминт пред оралниот секс, ќе му дадете дополнително пенливо чувство и пецкање. И истата работа важи и за вас …

6. Перница. Ако ставите перница под задникот пред секс, ќе дозволите да навлезе подлабоко во вас. И, можете да пробате малку поинаква поза, каде ќе ставите неколку перници под клиторисот и со тоа ќе си дозволите дополнително задоволство.

7. Свилена вратоврска. Можете да ја користите на безброј начини – како додаток за стриптиз за да го врзете и да го натерате да ве бакнува по вашето тело, како маска за очи, така што тој нема идеја што го чека, или можете да му ги врзувате рацете за да не може да се движи сè додека тој моли за милост и одлучите да му дозволите да земе активно учество …

8. Силиконски кујнски прибор. Тие се идеални за боцкање бидејќи се флексибилни и меки. И, сигурно ќе најдете некоја добра причина зошто тој го заслужил тој удар по задникот. А можеби и вие сте тие што сте биле непослушни …

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris