Преземете ја бесплатно и задржете ја засекогаш за вас: Ubisoft ја поклонува популарната видео игра до…

2 септември, 2020
3728731-thedivision

Ubisoft е познат по својата дарежливост, но најмногу по своите бесплатни гејмерски викенди.

Овој пат споделуваат нешто поразлично, а тоа е пост-апокалиптичниот наслов The Division, кој може да се симне бесплатно до 8 септември во 10 часот, по што видео играта останува засекогаш во ваша сопственост.

Тоа е наслов од 2016 година, кој ги става играчите во алтернативна верзија на Њу Јорк, погодени од епидемијата на вирола. Нема повеќе ред и мир на улиците и сè е оставено на мала група агенти наречена „Division“ да се борат против анархистите и да се обидат донекаде да го вратат животот во нормала.

„The Division“ го доби вториот дел минатата година, па ако не сте играле, сега може да биде одлично време за тоа, пишува play.co.rs.

„The Division“ може да ја преземете преку овој линк и сè што треба да направите е да се најавите или да креирате сметка uPlay и тоа е тоа. Донацијата важи само за платформата за персонален компјутер.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris