Рајан Рејнолдс е отворен во врска со воспитувањето на трите девојки што ги има со Блејк Лајвли!

16 ноември, 2020
рајан

Актерот Рајан Рејнолдс со сопругата Блејк Лајвли има три убави девојки, Џејмс, Инес и Бети. Иако никогаш не се надеваше дека ќе биде опкружен само со женски деца, денес тој тврди дека е пресреќен и дека тоа не би го сменил за ништо на светот.


‘Сакам да сум татко на моите девојки. Јас потекнувам од семејство каде што беа сите мажи. Имено, имам тројца постари браќа. Засега, да се биде татко на девојчињата е прекрасно искуство за мене и едноставно уживам во тоа ’, го започна својот нов јавен разговор актерот Рајан Рејнолдс.

„Најважно е да бидете присутни. Се обидувам да не пропуштам ништо. Јас и Блејк никогаш не се разделуваме кога одиме да снимаме филмови, секогаш патуваме заедно каде и да се снимањата. Мислам дека тоа е клучот за сè. Заедно сме колку што ни дозволува животот, си помагаме едни на други и едноставно уживаме. Страшно сум тажна кога сум одделена од моите девојчиња “, рече 44-годишната девојка.

tportal

Со убавата Блејк, Рејнолдс е во брак од 2012 година и заедно ги делат петгодишната ќерка Џејмс, четиригодишната Инес и едногодишната Бети.

Sвездата на „Дедпул“ тогаш откри дека не му пречи да прави работи за жени и да си игра со женски играчки со неговите мали девојчиња.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit