Рамна како даска! Еве како изгледаше Станија пред промените на лицето и телото!

26 август, 2020
743955_stanija_ls

Старлетата Станија Добројевиќ денес е поим за привлечност. Нема жена која не би сакала да има тело како неа, а атрактивната бринета тоа го постигнала главно преку тренинзи, а малку и преку операции.

Денес, таа има низа природна козметика која помага да се реши од целулитот и да се негува кожата, а еве како изгледаше старлетата на самиот почеток на нејзината кариера. Сите ја паметиме од натпреварот „Преживеан“, тогаш таа изгледаше сосема поинаку. Станија зборуваше за нејзините интервенции како што следува:

– Јас одамна направив гради, зборував неколку пати за тоа. Направени со мерка за да ми одговараат совршено со мојата висина и градба, а причината е што повеќе не мора да носам градник со рамки и дека конечно можам да носам фустани со отворен грб. Задникот ми е природен, тој отсекогаш бил голем, а за да останам затегната и витка, тоа се должи на напорот, работата и потта во теретана. Стомачните мускули и половината – исто. Усни – од кога ги направив, целото мое лице доби повеќе егзотичен изглед, и жал ми е што не започнав да ги правам многу порано. Направени се целосно со мерка и природен изглед – хијалуронска киселина – им порача Станија на своите следбеници на Инстаграм во 2017 година.

Сепак, како што одминуваат годините, старлетата малку го затегна лицето, што може да се види на новите фотографии.

escort - Korsan taksi