ДАРА БУБАМАРА СЕ СПЛЕТКА СО ПОРАНЕШНОТО МОМЧЕ НА ДУШИЦА! Заљубени до уши уживаат на Малдивите!

26 август, 2020
2308819_collage_ls

Дара Бубамара реши да го искористи најголем дел од фактот дека таа сè уште не работи заради коронавирусот, па целото лето го помина во различни туристички дестинации. По летниот годишен одмор на Азурниот брег, а потоа и во Хрватска, пред неколку дена патуваше до нешто подалечна дестинација, каде што ќе ужива во следните неколку дена на чист воздух.

Dara Bubamara uživa na Maldivima

И додека пејачката секој ден покажува како влегува во Индискиот Океан, како змија, таа крие со кого отпатува таму и кој го финансира сето тоа. Како што дознава Курир, ова задоволство го подготвила народната пејачка за нејзиното ново момче, кое таа го држи подалеку од очите на јавноста засега, и тој стана препознатлив како поранешниот момче на Душица Јаковлевиќ. На социјалната мрежа Инстаграм, тој се претставува како Тони.

Darin novi dečko u istom đakuziju

Шефот на „Кооперативата“ и младиот бизнисмен со кој беа заедно кратко време, до март оваа година. Потоа, Јаковлевиќ сподели фотографија на својот Инстаграм профил каде е во прегратка на маж чија цела рака е истетовирана, со цел да не му се види лицето, но наскоро откривме кој е.

Toni objavio fotografiju iz retsorana u isto vreme kad i Dara

Токму овој бизнисмен патуваше на Малдивите со Дара, а токму Инстаграм ги откри. Двајцата се пријавиле во Доха во исто време, а следниот ден во џакузи. Прво, Дара објави фотографија од себе како брчки, а потоа и нејзиното ново момче. Нивните фотографии се совпаѓаа едни со други, а во текот на денот објавуваа слики од спалната соба.

I pevačica je pokazala šta jede na Maldivima

Секако, ниту една фотографија од романтичната вечера не изостана. Дара и Тони објавија во своите Инстаграм приказни какви вкусни јадења пробале, но не споделуваа заеднички слики.

Dušica Jakovljević

Како што дознаваме, Тони е стар околу триесет години. Тој води приватна работа и сака јавни личности. Тој честопати им пишувал на многу пејачи преку социјалната мрежа Инстаграм, а со Дара успеа да воспостави контакт и врска. Неговите пријатели тврдат дека е за заљубен во Бубамара и дека таа е една од ретките јавни личности на кои бил галантен и ја однел на такво егзотично место.

escort - Korsan taksi