Сакала да си ја продаде невиноста за 1.000.000 евра, Балотели и направил дете: Сега таа не ги трга рацете од своето ново момче

23 август, 2020
Annotation 2020-08-23 003202

Поранешната девојка на Мариo Балотели и Кристијано Роналдо беше фотографирана со својот нов партнер на плажа на Миконос, каде цело време заведуваше

Поранешната девојка на Мариo Балотели (30) и Кристијано Роналдо (35), Рафаела Фико (32) беше фотографирана со своето ново момче Џулио Фратини на Миконос, додека позираше во многу секси издание.

32-годишната убавица, која има ќерка Пја (7) со Марио, изгледаше фантастично во сиво бикини во кое ги истакна своите облини.

Цело време беше со Џулио, тие не се разделуваа ниту една секунда, а таа го заведуваше нон-стоп и лежеше на него.

Потоа влегоа во вода, а таа му седна на грб и во таа прилика го покажа својот задник со кој освои многу познати мажи од фудбалскиот свет.

Додека излегуваше од морето, се појави во минијатурен костум за капење, па можеа да се видат нејзините бујни гради и брадавиците.

Патем, Рафаела Фико е позната во Италија како актерка, водителка, манекенка, учесник во реални шоуа (Големиот брат, Баила, Островот на славните …), шоу девојка во популарни емисии.

Многумина ја паметат од изјавата во 2009 година кога рече:

– Се согласувам да ја изгубам невиноста со секој што ми нуди милион евра за тоа. Јас не би ги одбила тие пари.

Потсетуваме, Рафаела беше 11 месеци во врска со Кристијано Роналдо додека Португалецот играше за Манчестер Јунајтед, а подоцна започна да се забавува со Балотели,со кој доби дете во 2012 година.

Балотели одби да го признае детето се до 2014 година, кога направиле ДНК тест, и било докажано дека тој е татко на девојчето. Рафаела и Балотели имаа бурна врска проследена со незгодно раскинување, а потоа тие се смирија, па тој рече:

– Решив да се обидам повторно со Рафаела. Причината за ова не е ДНК-анализата и тоа нема никаква врска со мојата одлука. Во секој случај, би барал анализа, дури и да не стануваше збор за Рафаела – италијанските медиуми ја пренесоа неговата изјава
Потоа Рафаела ги спореди Роналдо и Балотели во кревет и рече:
– Овие двајца се единствените двајца со кои сум била во врска и ако навистина ве интересира. Балотели е подобар од Роналдо. На секој начин, дури и во кревет.

 

escort - Korsan taksi