Се спаси за влакно: Баба за малку не беше згазена на пешачки премин! (ВИДЕО)

1 септември, 2020
баба

Среќна баба. Многу среќена. Всушност, жената која го доби својот втор роденден.

 Како на друго место да се објасни ова неверојатно видео, кое во 99 проценти од случаите завршува со тешки телесни повреди или смрт на пешак.

Баба полека минуваше по улицата, задоволна што возачот ја почитуваше. Сепак, таа не сметаше на фактот дека Русија има најголем број смртни случаи на пешачки премини од која било друга земја во светот.

Oдеднаш, од побрзата лента, арогантен возач истрча во неа и буквално само ја закачи. Речиси изгребани.

Жената се сврте околу својата оска и падна на подот, несвесна за фактот дека тој момент, само да беше малку побрз, можеше да го чини нејзиниот живот.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris