Секси задникот на сопругата на Џастин Бибер го сруши интернетот! Ладен поглед преку рамото и жешка позадина

24 август, 2020
hejli-biber-830x0

Џастин и Хејли се венчаа минатата година, поради што многу мажи му завидуваат на пејачот

Манекенката Хејли Бибер (23), сопруга на Џастин Бибер (26), во последниве години привлече големо внимание на јавноста со својот изглед, но и со бракот со еден од најпопуларните млади пејачи.

Таа се смета за едно од најубавите лица во светот на манекенството и, покрај убавината, може да се пофали и со совршено извајана фигура, а особено co секси задникoт.

Таа ги сподели своите најнови фотографии на својот профил на Инстаграм, каде позира на скалите во жолто бикини, а во преден план е нејзиниот совршен облик на задникот.

Оваа фотографија успеа да собере милион лајкови за само еден час од објавувањето, а Хејли доби бројни комплименти од ентузијастичките следбеници.

„Колку совршен задник“, „Што можам да кажам, блазе си му на Бибер“, „Во ред, останав без текст“, се коментарите што следуваат под нејзината фотографија.

Патем, Хејли моментално ужива во Малибу, со нејзината најдобра пријателка Кајли Џенер. Двете се фотографирани на плажа од љубопитните папараци, во близина на куќата што ја изнајмува семејството Кардашијан-Џенер.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris