Сексипилната Бразилка го покажа поцрнетото тело: Сите ги гледаат белите траги од бикинито таму долу

22 август, 20200
Annotation 2020-08-22 231817

Изабел и овој пат предизвика ентузијазам со нејзината објава

Една од најубавите жени на денешницата, бразилската манекенка Изабел Гулар, ги воодушеви своите фанови со видео од нејзиниот летен одмор.

Имено, оваа убавица и свршеница на германскиот голман Кевин Трап објави провокативно видео од Миконос, каде веќе неколку недели ужива во одморот.

 

Овој пат, таа го фотографираше своето затемнето и совршено тело во огледало, додека носеше минијатурно црвено бикини. Изабел уживаше во волшебниот поглед, кој се протега од вилата каде што престојуваше.

 

Заводливата Изабела, го воодушеви посилниот пол, се сврте и го покажа совршено обликуваниот задник, сепак, она што можеби привлече најмногу внимание е еден детал кај нејзините препони.

 

Многумина забележале дека еден дел од нејзината кожа е посветол од остатокот од нејзиното тело, кое се претворило во бронзена боја од сончање.

Погледнете како изгледа згоднатат Изабел во галеријата подолу:

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi