Сестрата на Богдана Ражнатовиќ објави фотографија од ЗЛАТНОТО WC: Цеца Ражнатовиќ итно реагираше!

16 август, 2020
kjJk9lLaHR0cDovL29jZG4uZXUvaW1hZ2VzL3B1bHNjbXMvTnpFN01EQV8vZmU4MGM2N2U4MWZlMWMxNjQ4YmFjOTEwZWQ0NzEzYTAuanBnkZMCzQKeAIEAAQ_1000x0

Убавиците од Тител се најдоа во центарот на вниманието на медиумите откако сестрата на Богдана влезе во емотивна врска со наследникот на Светлана Цеца Ражнатовиќ, а потоа и бракот, кој го крунисаа со нивниот син Жељко. Секој сака да знае што се случува со Наташа и Бојана Родиќ, а двете се обидуваат да споделат детали од нивниот секојдневен живот со своите следбеници преку социјалната мрежа Instagram.

Наташа Родиќ објави фотографија од златниот тоалет во престижен хотел во Турција. Сестрата на Богдана позираше во зелен сатенски фустан што ги потенцираше нејзините облини, а познатата фолк ѕвезда Светлана Ражнатовиќ не остана имуна на фотографијата, па веднаш и стисна „Like“.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris