Северина повторно шокира: Објави фотографии без… Фановите не можат да престанат да се чудат!

24 август, 2020
фгсдфсд


Северина на Инстаграм објави неколку фотографии на кои позира без шминка, кои се направени пред таа да се зарази со коронавирусот.

Откако ја објави веста дека е позитивна за коронавирусот, но дека нема никакви симптоми, Северина добива илјадници пораки за поддршка и љубов од своите обожаватели, па затоа сега одлучи да им се заблагодари јавно. На својот профил на Инстаграм таа објави неколку фотографии од архивата во кои позира во летно издание и без шминка на лицето, што ги воодушеви сите што ја следат. „Ве сакам и јас“, напиша кратко и јасно Северина со објавата со хаштагот „да останеме одговорни“.


„Изгледате како 22-годишно девојче“, „Шеќер“, „Се надевам дека сте во ред“, „Првата слика е навистина одлична“, „Кралица, држете се, глава горе“, „Прекрасна жена“, „Северина, убава сте“. , Жената со најмногу сексапил“, „Колку си прекрасна“, напишаа нејзините фанови во коментарите.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris