ШОУ АМА СО ВИСТИНСКИ БОКСОВИ! Видете како изгледаше вистинскиот Бокс Меч помеѓу Рамбо Амадеус и Тони Монтана!! (ВИДЕО)

3 август, 2020
Annotation 2020-08-03 193307

Тони Монтана еднаш во Максовизија изјави дека ќе излезе на бокс меч со секој народњак. На големо изненадување на многумина, никој друг освен Рамбо Амадеус не се препозна меѓу нив, па натпреварот наскоро беше организиран.

Видеото, кое се шири со молскавична брзина на социјалните мрежи, покажува како музичарите ги вкрстија шаките меѓу бројните познати личности кои им се придружија во публиката и навиваа беа и – како Оливер Мандиќ и Душан Прелевиќ Преле, кој се појави во улога на судија.

Во еден момент Рамбо извика со огнен тон:

„Ме уби будало!“, Но резултатот сепак беше нерешен.

Rambo Amadeus usred pesničenja uzviknuo: Ubi me budala! (VIDEO)

Gepostet von Zorica Marković am Montag, 3. August 2020

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris