Со овој потег Меган и Хари покажаа дека се сериозни и не се враќаат во Британија

18 август, 20200
9c1f087caba270e11cbe

Принцот Хари и Меган Маркл тајно купиле куќа во Америка. Според странските медиуми, војводите од Сасекс веќе не живеат во куќите на своите пријатели, па решиле да купат свој имот во Санта Барбара.

Тие, наводно, живеат таму шест недели, а со нив се и малиот Арчи и мајката на Меган, Дорија Рагланд.

<p>Ovde će od sada živeti i uživati</p>
<p>Ovde će od sada živeti i uživati</p>
<p>Ovde će od sada živeti i uživati</p>
  • Ова е нивниот прв дом, првиот дом кој Хари и Меган можат да го нарекуваат свој. Ова е посебно време за нив како двојка и како семејство. Тие веќе шест недели имаат целосна приватност и тоа е сè што сакаа цело време – изјави извор близок на парот.

Не е познато за износот што сопружниците го издвоиле за својот дом, ниту точната локација не е позната од безбедносни причини.

  • Тие размислуваа за ова многу долго и истражуваа добро. Ова е место каде планираат да бидат среќни, да запознаваат нови пријатели и да го одгледаат малиот Арчи кој ќе има можност да се дружи со деца на своја возраст – тврди истиот извор.

Иако Хари и Меган ги тужеа фотографиите кои ја фотографираа Дорија во дворот со бебето Арчи додека живееја во Лос Анџелес, изворот тврди дека тоа не е причината зошто го напуштиле градот каде што многу холивудски sвезди пронашле дом.

  • Тие веќе размислиле да купат имот во Санта Барбара. Куќата на Тајлер Пери беше само привремено сместување, а Хари смета дека на неговото семејство не му требаат 18 спални соби. Тој сакаше помала куќа со повеќе карактер – посочи изворот.
<p>Ovde će od sada živeti i uživati</p>
<p>Ovde će od sada živeti i uživati</p>
<p>Ovde će od sada živeti i uživati</p>
<p/>Ovde će od sada živeti i uživati”></figcaption></figure><figure class=<p>Ovde će od sada živeti i uživati</p>

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris