Социјални мрежи горат: Рецептот за јајца на Криси Тејген ги скара нејзините обожаватели

28 август, 2020
1299389

Манекенката и блогерка Криси Тејген е многу добра во готвењето и со задоволство ги споделува своите рецепти со многубројните фанови на социјалните мрежи.

Сопругата на славниот музичар и продуцент Џон Леџенд, со кој го чека на третото дете, ги возбуди пријателите на Твитер, откако објави рецепт за омиленото јадење што многумина сакаат да го јадат за појадок.

Тоа е јајце на око, но атрактивниот модел со егзотична убавина секако не ни сонувал како тоа ќе предизвика голема дебата на оваа популарна социјална мрежа.

‘Ставете две јајца на загреаното маслиново масло и покријте ги. Кога јајцата ќе бидат готови, зачинете ги со малку сол и бибер ‘, објасни Криси во своето видео.

Нејзиниот рецепт е разгледан повеќе од милион пати, а се редеа и бројни коментари бидејќи многумина се запрашаа зошто користи маслиново масло наместо путер.

Патем, Криси е позната и по тоа што без двоумење се справува со хејтерите, во едно претходното интервју рече дека понекогаш навистина и е доста од многуте негативни коментари направени од странци на сметка на нејзиниот начин на воспитување деца.

‘Кога и да објавам фотографија на која моите деца јадат колбас или ребра, настанува хаос. Вегетаријанците и веганите се лути на мене затоа што мислат дека со тоа што им нудам оброци со месо веќе го создавам нивниот став кон месото. Ова не е единствената причина, тие често ме критикуваат дури и ако видат на пр. и двете ленти не се вклопуваат совршено на седиштето на автомобилот затоа што децата само ги преместуваат  или затоа што гледаат телевизија “, се пожали Криси, која има две деца со Џон, ќерка Луна и син Мајлс.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris