Сораја пристигна на Хвар: Седна на лулашка и ‘’ја сервираше’ позадината

24 август, 2020
118364076-113848123635701-4409824354951404039-n_MEDxx8a

Пред тоа, беше фотографирана на плажа во разнобоен костим за капење, кој едвај ги покриваше нејзините бујни гради. Таа го комплетираше стајлингот со очила за сонце и капа. Немаше недостаток на коментари …

Црногорската старлета Сораја Вучелиќ (33) е следена од повеќе од 400.000 луѓе на Инстаграм, а со фотографии на кои ги покажува бујните атрибути, секој ден носи насмевки на лицата на многу мажи ширум светот.

Љубителката на луксузни патувања неодамна го напушти Монако, а сега „скокна“ до Хрватска.

Во моментот ужива на Хвар, за што се „пофали “ на социјалните мрежи. Позираше во морето, на лилашка, па уште еднаш ’ја сервираше’ позадината.

Пред тоа, се фотографираше на плажа во разнобоен костим за капење, кој едвај ги покриваше нејзините бујни гради.

View this post on Instagram

💞

A post shared by Sara (@sorajavucelic) on

Таа го комплетираше стајлингот со очила за сонце и капа, а коментарите не недостасуваа.

Еден обожавател и рече: „Ова не е место за тебе, тука има многу простаци, за тебе е Монако каде има богати луѓе“.

Но, старлетата не се мачи со вакви коментари. После бањањето и сончањето, таа реши да се забавува во клуб на Хвар.

View this post on Instagram

#partytime 🇭🇷💝

A post shared by Sara (@sorajavucelic) on

Таа ги почести ’фановите со снимките од забавате, па заработи коментар:„ Каде е забавата, таму е и Сораја “.

escort - Korsan taksi