Сораја заведува во Амстердам: Во мини фустан, без градник…

14 август, 20200
soraja4

Старлетата некое време беше во Монте Карло каде уживаше во деликатеси и се почасти со шопинг. Сега е во Амстердам и наздравува заедно со пријателка. И не заборави да „активира“ стандардна провокативна фотографија.

На последната фотографија што ја објави, таа позира во минијатурен розов фустан, кој едвај ја покри. Ги истакна тенката половината и градите и се чини дека „заборавила“ да облече градник, бидејќи и ‘ѕиркаа’ брадавиците.

Нејзините следбеници стандардно се фасцинирани од изгледот, а некои пишуваат дека им се допаѓа фустанот.

– Убава си, имаш многу привлечно тело. Изгледаш како Барби – се дел од коментарите.

Сораја во моментов е во Амстердам. Таа објави неколку фотографии на Инстаграм, споделувајќи си моментите со пријателка.

Претходно, старлетата беше во Монте Карло. Таа уживаше во деликатесите и правеше шопинг. Познато е дека обожава скапи ’партали’ и торби, па на ред дошла торбата Dolce & Gabbana, за која Сораја потроши многу пари.

Пред неколку месеци српските медиуми напишаа дека поранешната реалити ѕвезда рекла „да“ на бизнисмен (37) со српско потекло со кого е во врска скоро една година. Но, таа не го покажа на ниту една од фотографиите од патувањето и постои шанса да му се припишат како негово дело фотографиите објавени на нејзиниот Инстаграм.

Старлетата и нејзиниот вереник закажаа свадба пред епидемијата и се решени да не ја откажат.

– Тие се оптимисти дека епидемијата ќе помине за два месеци и дека нема да мора да ги менуваат плановите. На почетокот на годината, тие резервираа ексклузивен ресторан во Москва за јуни, каде што ќе имаат прослава – изјави добро информиран извор за „Информер“.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksiEskişehir Odunpazarı Escort Işıltı