Спајдермен или мачка?! Нема да верувате какви АКРОБАЦИИ изведува по ѕидовите

30 август, 2020
macka-spajdermen

Има само неколку месеци и веќе покажува голема умешност

Мора да бидете свесни дека мачките се едни од најпознатите способни и подвижни животни во светот.

Но, дури сега може да видите колку е изразена оваа вештина кај некои мачки!

Дали вашето домашно милениче буквално „се лепи“ за sидовите, како Спајдермен?

Сопственикот на мачката од видеото би одговорил потврдно на ова прашање, имајќи предвид дека неговото домашно милениче, кое инаку го нарекуваат г-дин Мушин, е многу искусно во качување по sидови.

Оваа кратковлакнеста британска мачка е стара само неколку месеци, а веќе ги покажа своите таленти!

Не можете да ја негирате неговата подвижност, што и да истражувал на овој ѕид.

Патем, господинот Мушин има и свој профил на Инстаграм, а во описот се вели дека неговите интереси се „гушкање, туна и акробација“.

Ние веруваме дека описот совршено одговара на неговиот карактер!

Видеото од оваа акробатска акција на ѕидот е прегледано повеќе од 350 000 пати за само една недела, па не е невозможно оваа мачка да ја чека слава на Интернет.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris