Тие се како вино, со годините изгледаат сѐ подобро и подобро: 8 познати жени кои имаат 40+ години и немаат никаков проблем да застанат на иста линија со двојно полмадите „МАЧКИ“

30 август, 2020
severina-kojic-tina-ivanovic-jelena-karleusa-dara-bubamare-jana-todorovic-830x0

Многу познати дами покажаа дека годините се само број, а во петтата деценија од животот, во минијатурно бикини, мамат воздишки со своите секси тела.

Цеца Ражнатовиќ, Јелена Карлеуша, Јана Тодоровиќ, Сања Маринковиќ, Дара Бубамара, Тина Ивановиќ, Нина Бадриќ и Северина Којиќ припаѓаат на споменатата група дами, а кога ќе ги видите нивните голи тела, ќе ви биде јасно зошто дури и двапати помлади жени понекогаш не можат да дојдат на линија.

Кога пејачката Јана Тодоровиќ (46) се соблече во бикини, никој не може да ги тргне погледите од бујното деколте. Инаку, Јана важи за дама со најголеми природни гради на јавната сцена, па многумина се потат поради нејзиното деколте.

Јана не направила пластична операција, негува природен изглед, а поради нејзините заносни облини и огромните гради, многу мажи воздивнуваат за неа со години.

Пејачката Цеца Ражнатовиќ (47) во бикини никого не остава рамнодушен, а многумина велат дека фолк sвездата изгледа подобро од кога и да е во својата петта деценија.

Нејзината витка фигура, долги нозе, добро негувана кожа и атрибути, кога е спакувана во минијатурно бикини, ги воодушевува сите, и ретко кога помладите девојки можат да се поклопат со Ражнатовиќ кога станува збор за сексапил.

Пејачката Јелена Карлеуша (42) со годините изгледа се подобро и подобро, а поради нејзините секси пози, задник извалкан во песок, гради кои едвај го покриваат бикинито, многу мажи добиваат притисок поради жешката глетка.

Јелена секоја година доминира во познатите одморалишта, а нејзините обожаватели, како и многу припадници на посилниот пол, едвај чекаат пејачката да замине на годишен одмор и да ги започне со објавување фотографии од секси телото во бикини.

Многумина велат дека Северина Којиќ (48) е како вино и дека со годините изгледа сѐ подобро. Според многумина, таа важи за најсексапилна позната Хрватка, а кога ќе се соблече во бикини, гори сè.

Не е ни чудо што Северина го заведе Игор Којиќ, петнаесет години помлад, син на пејачот Драган Којиќ Кеба, кога е вистинска мачка во бикини.

Пејачката Тина Ивановиќ (45) привлекува внимание со своите гради, дури и ако е закопчана до грло, а кога ќе го облече костимот за капење, никој не може да ги тргне погледите од нејзините атрибути.

Тина неодамна отстрани силикони од градите, но сепак има бомбастично деколте и секси тело што мами воздишка каде и да се појави, особено кога станува збор за плажа.

Пејачката Нина Бадриќ (48) важи за природна убавица и вистинска дама на која не ѝ недостасува недостасува сексапил дури и кога тоа не го истакнува. Таа едноставно зрачи во бикини, а нејзиното тело изгледа одлично во петтата деценија.

Водителката Сања Маринковиќ (46), според мислењето на многумина, изгледа нежно, но е вистинска заводничка во бикини. Бидејќи редовно вежба и се грижи за своето тело, секој мускул е видлив и нема ни трага од вишок килограми.

Сања има тенок струк, кој го немаат ниту помладите жени, а во едноделен костим за капење може да и парира на актерката Памела Андерсон во секси сцените, кои ги имаше во серијата „Чувари на плажата“.

Дара Бубамара (44) често ги истакнува нејзините волшебни облини и атрибути, а кога ќе облече бикини, пејачката создава целосен хаос со своето тело.

Минијатурниот струк на Дара, извајаниот задник и огромните гради се нејзините адути кога станува збор за изгледот, а сето тоа спакувано во бикини остава малку на фантазијата на припадниците на посилниот пол, кои се потат поради телото на пејачката.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris