Станија по приказната дека била бремена од Кристијан: Кралот на ловечките приказни да го докаже тоа на суд!

11 август, 20200
kristijan-stanija-2-830x0

Станија Добројевиќ по приказната дека била бремена од Кристијан Голубовиќ и дека имала абортус по учеството на Фарма 6, се огласи во јавноста.

  • Да си направи реклама себе си и да се потврди титулата крал на ловечкие приказни, Кристијан Голубовиќ кажа најодвратна лага за мене дека сум била бремена од него и дека сум имала абортус на „Фарма 6“ – започна лутата Станија.
  • Тој ќе мора да ги докаже своите лаги на суд, а продукцијата на ТВ Пинк може да ги обезбеди сите потребни докази во секое време, дали и зошто го напуштив имотот во Лисовиќ. Ви благодарам – напиша Станија на сторито на Instagram.

Приказната за наводната бременост потекнува од препукувањата што Станија и Кристијан ги имал во емисијата „Амнезија“.

  • Јас претерав во Фарма 6 и не се срамам, но жалам затоа што ја повредив сопругата. Ставив една чесна жена во ситуација да плаче, да се срами од мене и јавно и се извинувам, иако илјадници пати веќе и се извинував. Тоа беше шоу-бизнис, возев 5 девојки кои се заљубија во мене, иако изгледаше како цици-мици – рече Кристијан.
  • Каде си Кики? – му рече Станија кога се приклучи во шоуто, па го праша дали го сменил телефонскиот број заради неа.
  • Кој телефонски број? Имам еден телефонски број, бидејќи излегов од затвор, имам нов број – одговори Кристијан.
  • Во ред, второ прашање, зошто ги избриша сите пораки што ми ги прати? – Станија продолжи да го испрашува.
  • Никогаш не сум праќал пораки во мојот живот, и никогаш не сум избришал пораки, не знам за што зборуваш – Голубовиќ остана со своите тврдења.
  • Во ред, ги имам снимено пораките пред да ги избришеш. Кристијан знае кога беше, тоа беше по Фарма 6, а знае и кога – дофрли Станија.

Па, таа го исекла она што и требало, Ивана седеше до мене, разговаравме, дојдов од Краљево во Белград, да се сретнеме директно. Ќе додадеме само кој во кого бил заљубен во Фарма – возвратил Голубовиќ.

Не бев заљубена! Ако влезам, нема да биде добро, нема да манипулираш. Слушам што зборуваш и навистина не верувам во тоа! Излегува дека сите биле заљубени во тебе! Добро, Христијан! Одиш на полиграф заради пораките и ова, а потоа и бројот смени го – одговори Станија.

Станија, се мислиш дека си најубава жена на светов! Немав емоции кон тебе! Твоја работа е да озборуваш, но јас ќе ти вратам кога ќе се видиме повторно – продолжи Голубовиќ.

Седиш и се криеш откако си ослободен од затвор, има „Задруги“, тоа ќе трае со месеци, така ќе одиме таму – додаде Добројевиќ.

Само да те прашам, дали беше бремена на Фарм 6? – провоцирал Кристијан со насмевка, на што Станија само молчела.

Еве ја објавата на Станија:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris