Страсни бакнежи на улица- Сeм Смит после скршеното срце,повторно пронајде среќа со новото момче!

27 август, 2020
sam-smit

Самиот Смит отворено призна дека е геј пред неколку години, а пред две години се разведе од своето момче Брендон Флин.

Британскиот пејач и креатор на популарни балади, Сем Смит го покажа своето ново момче Шахмир Сани во Лондон. За нивната врска имаше гласини  уште во јуни годинава, но тогаш пејачот не коментираше за ништо. Тој ја пронајде љубов по неколку неуспешни врски, а славниот пејач беше фатен од папараците додека го бакнуваше ново момче на патот и не ги тргна рацете едни од други.

Сем досега немаше многу среќа во љубовта. Имено, во 2015 година, тој му посвети четири  Греми награди на својот бивши, кој му го скрши срцето и беше негова инспирација за албумот. Негов последен партнер беше актерот Брендон Флин од популарната серија „Тринаесет причини“, но дури и таа врска не успеа.

„Обајцата се премногу зафатени со своите кариери и затоа не се снајде помеѓу нив. Тие навистина се за заљубија, но пренатрупаните распореди ги разделија“, рекоа извори блиски на пејачот пред две години.


Смит признал дека бил тажен поради распадот долго време бидејќи тоа било најзначајниот однос во неговиот живот. Сем е познат по својата отвореност и искреност, па не крие како се борел со вознемиреност и депресија веќе некое време, поради што драстично изгуби тежина.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris