Супер жешките бикини на ѕвездите: Само малку покриваат, но тие уживаат

28 август, 2020
untitled-design-75

Дводелните, но и едноделните костими за капење беа многу популарни ова лето. Од оние што едвај ги покриваа интимните делови до оние со висока половината, сè беше носено. Погледнете за што се одлучија моделите

Ова лето беше многу тешко да се одлучи каков вид бикини да се купи. Избор имаше повеќе од доволно. Но, познатите модели и актерки ни откриваа скоро секој ден за што се решиле.

1. Емили Ратајковски

Оваа 29-годишна манекенка толку многу ги сака костимите за капење, што дури има своја марка Inamorata.

Често може да се види во сопствен дизајн, и честопати се одлучува за пошироки парчиња ткаенина, кои изгледаат како да ги земала од минатото.

2. Хејли Бибер

Набраната облека не е за секое парче ткаенина, но кога станува збор за костими за капење, оваа текстура навистина може да работи.

View this post on Instagram

🇧🇷

A post shared by Hailey Baldwin Bieber (@haileybieber) on

Хејли Бибер (23) неодамна позираше во едно такво светло жолто бикини.

3. Зара Мекдермот

Позирањето во бикини е токму она што го прави музичарката Зара Мекдермот ова лето. Таа ги почасти своите фанови со голем број фотографии во бикини ова лето. Често бира танга бикини.

4. Саманта Фајрс

Бикини со висока половина се одлични за оние кои сакаат да останат малку покриени, а исто така се одлични и за создавање илузија во форма на песочен часовник.

Сем (29) го покажува токму тоа во ова црно бикини во кое позира во својата градина.

5. Никол Шерцингер

Долниот дел на бикинито, кој се носи малку подигнат, т.н. high leg. Страничните делови на долниот дел на бикинито се носат малку подигнати кон колкот, така што тие ги покажуваат вашите странични делови.

View this post on Instagram

Taking it all in… 💙🌊🚤🏞

A post shared by Nicole Scherzinger (@nicolescherzinger) on

Ова бикини ќе ви даде ефект сличен на бикини со висока половина. Пејачката и манекенка Никол Шерцингер (42) исто така сака да го носи, пренесува The Sun.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris