Сури Круз во солзи поради зборовите на нејзиниот татко

24 јуни, 20200
profimedia-0221900369-1-

Врската на 57-годишниот актер Том Круз со неговата поранешна сопруга, 41-годишната Кејти Холмс, но и нивната заедничка ќерка, 14-годишната Сури, со години не престана да ги пополнуваат медиумите. Еден од најпознатите членови на Скиентологистичката Црква, по разводот од Кејти, не сакаше да ја слушне или да ја види Сури со години, а сега, според пишувањата на светските медиуми, тој работи на подобрување на својата врска со својата ќерка. Како и да е, Сури неодамна пронашла писма и пораки кои нејзиниот славен татко и ги испратил на нејзината мајка, а тоа потполно ја скршило, пишува магазинот New Weekly.

Според медиумите, по разводот, адвокатот ја советувал Кејти да ги зачува писмата од Том затоа што можеби ќе им требаат еден ден. Таа го направила тоа, планирајќи да и ги покаже на Сури еден ден, но не очекувала дека девојчето случајно ќе ги најде. Таа случајно наишла на нив во куќата на родителите на нејзината мајка во Охајо, во „временската капсула на Том“, каде Кети ги чувала „безбедно“. „Тоа беше горчлив момент за двајцата. Кејти планира да и покаже некои од тие писма, но само избрани. Таа не беше подготвена за многу прашања“, откри изворот и продолжи: Таа спаси сè, дури и убави работи како љубовни писма, бидејќи тие беа доказ дека се омажи за Том од љубов. Сè е таму – СМС пораки, е-пошта, па дури и post-it пораки што Том ги оставал на фрижидерот.

Откако ги прочитала пораките, тврди изворот, Сури заплакала. Сфатила дека нејзиниот татко страсно ја сака својата мајка, без разлика колку и да не успеале. „Кога ги читала писмата, за неа било незамисливо дека бракот на нејзините родители не успеал. Ова го обнови интересот за нејзиниот татко. Таа сака да знае повеќе за Том, што е тешко за Кејти. Том знае дека има пристап до Сури по разводот, но не може секогаш да биде таму. Тоа е деликатна ситуација со која Кети се справуваше многу добро досега, но овој настан ги „разбуди духовите“, открива изворот.

Патем, светските медиуми неодамна информираа како Сури треба да го помине летото со нејзиниот татко во заедницата на Скиентологија. „Том и Сури зборуваат многу и тој секогаш веруваше дека во одреден момент ќе добијат шанса подобро да се запознаат. Тој е воодушевен што конечно го дочека тоа“, рекол неименуван извор за споменатите медиуми.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris