ТАА СЛАВИ НА СВОЈ НАЧИН: Мајли Сајрус издаде албум и ги покажа градите!

27 ноември, 2020
мајли

И додека светот го чекаше новиот албум на Мајли Сајрус со преслатки видеа споделени од самата пејачка, оние на малото девојче Мајли, таа ги поздрави Пластичните срца во свој стил.

Таа го прослави објавувањето на албумот со низа видеа, а во едно дури ја крена маичката и слави на свој начин, покажувајќи ги градите.

„Уништувам сè“, гласи текстот на видеото.

Но, веќе во следното издание, Мајли им се заблагодарува на обожавателите за поддршката што ја доби и изјави: „Родена сум да го издадам овој албум. Им благодарам на сите фанови кои беа со мене од самиот почеток, повеќе отколку што можам да кажам со зборови. „Сè што некогаш сум сакала или изгубила, благодарам“, рече таа.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit