ТАЈНИТЕ ОТКРИЕНИ Бекамови изненадија со неочекуван потег

21 август, 20200
Annotation 2020-08-21 220513

Никој не можеше ни да претпостави

Поранешната „Спајсица“, 46-годишната Викторија и нејзиниот една година помлад сопруг, поранешниот фудбалер Дејвид Бекам, и покрај поранешните афери, во последно време добиваат редовни коментари од фановите за тоа колку изгледаат среќни и совршени. Иако семејството во моментов е исполнето со претежно убави вести и подготовки околу свадбата на 21-годишниот син Бруклин и неговата свршеница Никола, се чини дека конечно излегоа на виделина работите, кои одамна биле „туркани под килимот“. Имено, според порталот „Gossip Cop“, парот дошол на својот крај по две децении поминати заедно.

View this post on Instagram

Kisses @davidbeckham, I love u 💕

A post shared by Victoria Beckham (@victoriabeckham) on

Пред помалку од една година, странските медиуми почнаа да пишуваат за своите скриени проблеми и несогласувања, додека „однадвор“ сè изгледаше совршено. Со појавата на проблемот, една од главните причини да не се покрене судска постапка за развод беше битката за старрателство за која ќе требаше премногу време. „Преминувањето“ преку аферата на Дејвид со асистентката Ребека Лос, со која ја изневеруваше скоро една година, се чини дека на крај и „прекипе“ на модниата дизајнерка. Сепак, според последните гласини, овој пат разводот оди ’до крај’ затоа што освен тоа што 46-годишнаичката сака да живее далеку од Дејвид, таа наводно сака да ги земе сите деца за кои планира да се грижи за сосема сама.

Но, и покрај нејзините намери, таа остана во семејството, сè до моментот кога тие купија нова вила во вредност од 67 милиони долари, кога се случи целосен пресврт. Ако се верува на странските медиуми, со оглед дека луксузната куќа се наоѓа во Малибу, „Спајсицата“ немаше намера да потпише договор за споделување на имотот, верувајќи дека со тоа сопругот планира да и ги одземе децата и да ги „одвлече“ далеку од неа.

Иако двојката неодамна купи куќа во Малибу, таа е во заедничка сопственост. Тешко е да се верува дека деновиве покренуваат парница за сопствениот развод затоа што, и покрај тоа што ретко се гледаат во јавноста, тие неодамна беа „фатени“ како разменуваат нежности и не „ги тргаат рацете“ еден од друг. Потсетуваме, парот се венчаше во 1999 година, а во меѓувреме добија четири деца, 21-годишниот Бруклин, 17-годишниот Ромео, 15-годишниот Круз и девет годишниот Харпер Севен.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi