ТАЛЕНТ! Видете го настапот на Џенифер Лопез со ќерката.. Дует на мајка и ќерка за кој говори целиот свет.. (Видео)

3 август, 2020
дфдфдфдфдфдф

Џенифер Лопез неодамна одржа концерт на кој на сцената и се придружи нејзината ќерка Ема (13), на една песна. Мајката и ќерката настапија во слични облеки – кадифени долги здолништа во светло црвено, а публиката се воодушеви кога Џеј Ло ја покани наследничката на сцената. Ема ја отпеа песната во дует со нејзината мајка и покажа дека гените на родителите на музичарката не ја заобиколуваат. Девојчето пееше прилично побарувачка песна совршено и ги воодушеви сите присутни. Гордата мајка објави дел од претставата на својот Инстаграм профил, па погледнете и слушајте како изгледаше и звучеше.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris