Тој сè уште не ја преболе: Раперот фатен со нова девојка која е апсолутна копија на Кајли Џенер!

30 декември, 2020
рапер

Американскиот рапер Тајга (31) изгледа дека ја подобрил својата врска и се смирил со една од поранешните девојки, манекенката и инфлуенсерка на Инстаграм, Аманда Тривизас (21).

Имено, 31-годишниот рапер, чие вистинско име е Мајкл Реј Стивенсон, беше фотографиран како се забавува и ужива на сонцето и ја води 21-годишната убавица кон Мајами.

Двојката беше фотографирана на јахта во вторникот, а Аманда по тој повод беше облечена во жолто бикини со проsирни ремени, па ги истакна своите многу бујни гради и големиот задник.

По тој повод, Тајга носеше бели шорцеви и бели чорапи, а наскоро облекоа спасувачка јакна и возеа џет-ски. Се чинеше дека добро се сложуваа затоа што цело време се смееја.

„Неверојатно, девојчето е истата Кајли Џенер“, „Кајли-оригинал, Аманда-копија“, „Тајга сè уште не ја преболи Кајли штом избра девојки кои се исти со неа“.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber