Тони Брекстон на 53 години призна дека и е жал што во младоста немала доволно секс

31 август, 2020
тони

Музичката ѕвезда Тони Брекстон денес има 52 години. Во интервјуто за „Гардијан“, таа откри дека најмногу жали што во младоста не била толку сексуално активна.

  • Жалам што немав секс во младоста. Требаше да пијам повеќе, да поминав повеќе време. Дури и да пушам повеќе – призна таа.
  • Мислам дека моето религиозно воспитување ме спречи да правам многу работи што требаше да ги направам. Во годините што сум сега, тие работи не се повеќе соодветни. Ова е направено во дваесеттите и триесеттите години, а во четириесеттите години тогаш заработувате доволно за да си дозволите плаќање за терапија – рече пејачката.

Исто така, таа откри дека нејзиното семејство е многу религиозно и дека тие биле Јеховини сведоци, католици и на крајот станале членови на Обединетата методистичка црква.

Тони Брекстон има син кој страда од аутизам, за што зборуваше и во интервју.

  • Посакувам луѓето да не го сфаќаа толку трагично аутизмот. На син ми му беше дијагностициран аутизам кога имаше три години, а сега работам со добротворниот говор за аутизам. Среќна сум. Јас секогаш им велам на луѓето дека раната дијагноза се менува, но и дека нашите деца само учат различно, и тоа е сè – заклучи таа.
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris