УЖАСНА ГОДИНА НА ЗАБАВЕН НАЧИН: Како би изгледал секој месец во 2020 година од аголот на „Friends“

27 декември, 2020
25434_prijatelji22_f

2020 година и дефинитивно нема да се памети добро поради пандемијата на корона вирусот.

КОВИД-19 создаде големи проблеми, а работите што се работеа со години сега или не се работат или се работат на ограничена основа (од патувања, излегувања во кафулиња, ресторани, кина, шопинг и така натаму).

Една корисничка на социјалната мрежа TikTok направи интересно видео. Имено, како 2020 година била видена во низ призмата на серијата „Friends“.

Имено, за секој месец беа земени соодветни секвенци од познатиот ситком.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber