УЖИВАА ВО ПЛИВАЊЕТО КОГА ОГРОМНА АЈКУЛА СЕ ПОЈАВИ ПОД НИВ – Спасителот почна да пука! (ВИДЕО)

30 август, 2020
kupaci

Членовите на американската крајбрежна стража, кои се одмориле и уживале покрај бродот, недалеку од брегот на Фиџи, примиле непоканет гостин во форма на ајкула.

Еден предатор долг три метри почна да кружи под нивните нозе. Иако тој веројатно немаше да нападне никого, ситуацијата беше многу непријатна.

Еден член на крајбрежната стража, Американец, кој бил на бродот, се решил на очајнички потег – пукал во ајкула со автоматско оружје.

Ова се чини дека е протокол кога станува збор за крајбрежната стража на САД, вклучително и пукање во вода.
Очигледно, кај нив ништо не може без пукање, се вели во еден од коментарите на вестите.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris