Вака изгледа вереницата на Кристијано Роналдо, без филтери и фотошоп!

15 август, 2020
сдфгтрт

Кристијано Роналдо (35) и неговата 26-годишна свршеница Георгина Родригез уживаат во животот во потполност, а во моментов се на неговата суперијахта закотвена на француската ривиера. Папараците, кои следат по нивните стапки, имаа прилично лесна задача да ја донесат најдобрата можна фотографија на среќната двојка, бидејќи Роналдо и неговата свршеница поголемиот дел од времето го минуваа во огромната палуба, каде што Георгина изгледаше привлечно, и откако се освежија во морето, одлучи да се сонча.

Georgina Rodriguez i Cristiano Ronaldo
Georgina Rodriguez i Cristiano RonaldoGeorgina Rodriguez i Cristiano RonaldoGeorgina Rodriguez i Cristiano RonaldoGeorgina Rodriguez i Cristiano RonaldoGeorgina Rodriguez i Cristiano Ronaldo

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris