Ванеса Брајант сподели трогателно навраќање на Божиќ со семејна фотографија…

26 декември, 2020
vanessa-kobe-bryant-kids

Ванеса Брајант сподели трогателно враќање на Божиќ со нејзиниот покоен сопруг Коби Брајант и ќерката Џиана Брајант, кои и двајцата трагично загинаа во хеликоптерска несреќа оваа година на 26 јануари во Калифорнија. „Секогаш заедно, … засекогаш во нашите срца“, напиша 38-годишната Ванеса заедно со емоџи со срце за сликата – што ќе беше нивниот последен Божиќ заедно како семејство. Во црно-белиот семеен портрет се и ќерките Наталија (17), Бјанка и едногодишната Капри, кои позираат покрај новогодишната елка.

Vanessa Bryant shares touching Christmas family portrait with late husband Kobe Bryant and daughter Gigi: 'Always together, never apart'


Двајцата беа активни на социјалните мрежи пред починувањето на Коби, а кошаркарската sвезда ја нарече Ванеса „Кралица“ и нивните ќерки „принцези“ во трогателна објава на Инстаграм за да одбележи 20 години од нивното прво запознавање кога таа беше во средно училиште.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber