Верувале или не: софа во форма на ковчег од 8000 американски долари!

23 август, 2020
verovali-ili-ne-sofa-u-obliku-kovcega-od-8000-dolara

Ноќта на вештерките е уште неколку месеци од нас, но ако ви недостасува хорор аспект во вашиот живот, можеби ќе ви се допадне троседот за кој денес зборуваме…

Тоа е оригиналниот ковчег – кауч на VonErickson, чуден, а во исто време и удобен, ако можеме да кажеме така. Задолжувајќи ја својата форма од непријатен, крут, дрвен ковчег, овој троседот нуди удобност што е потполно неочекувано. Овој скапочен камен од светот на необични парчиња мебел доби перници од пена наредени со кадифе, заедно со класичната конструкција на седиштето со метални рамоби, кои ветуваат издржливост и цврстина.

Оригиналниот ковчег – кауч се затвора, со то добива изглед на оригинален ковчег, кој дефинитивно ќе изгледа чудно во кој било простор. Меѓутоа, ако сте обожавател на необичниот универзум, не гледаме причина зошто да ја прескокнете оваа интересна понуда.

Ако можете да најдете место за него во вашиот ентериер, знајте дека е достапен со црвен, виолетов или син тапацир, по цена од 8000 долари.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris