Видеото со бабата од Србија и „грдото бебе“ рушат рекорд на социјалните мрежи: Кога ќе ја видите нејзината реакција, ќе паднете од столче

20 август, 20200
baba

Интернет предизвикот со „замрзната фотографија“ што им се прикажува на бабите и дедовците, мајките, татковците, но и најмладите, го насмеја светот.

Најновиот хит е баба од Србија на која девојчето и го покажува „синот на пријателката“.

На сликата е прикажано намуртено бебе, а бабата, како и секоја баба, веднаш донесува пресуда за бебето.

И тогаш внуката лаже дека е на видео повик со другарката и бабата го менува приказната, експресно!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi