Викторија и Дејвид Бекам стануваат БАБА и ДЕДО: Свршеницата на Бруклин е бремена?

13 август, 20200
bekam

После свршувачката, тие имаат уште една причина да слават

Викторија и Дејвид Бекам, чиј син Бурклин (21) неодамна се вери во Никола Пелц, имаат уште една причина да се радуваат.

Според странските медиуми, Никола е бремена, па славната двојка наскоро ќе го добие своето прво внуче.

Пелц во моментов, како што се наведува, е близу крајот на првиот триместар од бременоста, но во оваа пригода, ниту еден од Бекам не се објавил, па сè уште нема официјална потврда за овие шпекулации.

View this post on Instagram

Stay home everyone ❤️❤️ love you

A post shared by 🇬🇧 (@brooklynbeckham) on

„На почетокот, Викторија и Дејвид беа против оваа врска, но се израдуваа кога слушнаа за свршувачката и им го дадоа својот благослов. Ова е многу возбудлив период за нивното семејство и особено им е драго што Бруклин се врати на нозе по тубулентни врски во кои тој беше “, рече нивниот семеен пријател.

Да потсетиме, Бруклин ја запроси Никола по само девет месеци забавување, а напишано е дека свадбата ќе се одржи во Црна Гора, на Свети Стефан, каде што се венчаа и Јелена и Новак Ѓоковиќ, но ова тврдење не беше потврдено.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris