Вистината за разводот на Дејвид и Викторија Бекам: Целиот свет зборува за неверството на славниот фудбалер

5 јуни, 20200
david-victoria-beckham-t

И по 20 години од судбоносното “да”, oвој пар не престанува да ја интригира јавноста со својот однос, а медиумите скоро секој ден изнесуваат детали за нивните наводни разводи и помирувања.

  • На Дејвид му е преку глава од драма и константно глумење. Би било огромно разочарување за сите ако се одлучат за развод, но за луѓето коишто ги познаваат приватно, тоа нема да е никакво чудо. – изјави извор близок на семејството пред скоро време.

Но, и покрај ваквите тврдења, славниот пар ја прослави својата 20 годишнина, а изминативе недели заедно со своите деца го поминуваат времето на село.

Потсетуваме, во 2004та година, светот зборуваше дека Дејвид ја изневерил својата сопруга со личната асистентка, Ребека Лус, но тој никогаш не го призна ова јавно.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris