Владо Георгиев има ЗАБРАНА од влегување во оваа земјава!

27 август, 2020
vlado

Пејачот и текстописец Владо Георгиев денеска беше вратен од границата на Црна Гора.

Нему му беше донесена одлука со која се забранува влез во земјата, а како што и самиот Георгиев наведува на Твитер, причините се националната и внатрешната безбедност.

„ДНО. ДПС и со ваков вид пресметка со Србите… ННека ви служи на чест. Живели! Напијте се, забавувајте се “, напиша музичарот.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris